Zestaw zsypowy do gruzu 5m

Zestaw zsypowy do gruzu 5m Zobacz większe

lub

Zadzwoń 664132160

- wysokość zestawu 5 m
- kubły zsypowe
_____________________________

Zestaw zsypowy do gruzu

Specyfikacja zestawu:

Wysokość zestawu około  
5 m
Elementy składoweszt
 Kubeł zsypowy 1,08 m
4
 Lej zsypowy początkowy 0,4 m 1
 Konstrukcja nośna malowana 1

Istnieje możliwość innych konfiguracji i wysokości zestawów i zasosowania wciągarki.

Przy wyższych konfiguracjach lub tam gdzie materiałem jaki będzie przenoszony przez konstrukcje jest element ciężki lub ostry typu dachówka i zaleca się też stosowanie elementów wzmocnionych blachą. Stosuje się go wtedy na końcu zestawu zamiast ostatniego elementu i (szczególnie przy wyższych konfiguracjach) na zagięciach zestawu.

Opis zestawu zsypowego do gruzu:

kubel zsypowyElementy z tworzywa sztucznego zsypu produkowane są z oryginalnego polietylenu o podwyższonej twardości i odporności na uderzenia (LLD-PE DOWLEX 2432.10 międzynarodowego koncernu DOW PLASTICS). Jest to bardzo ważne bowiem dzięki zastosowaniu oryginalnego tworzywa mamy pewność, że surowiec ma odpowiednią wytrzymałość jak również nie zawiera szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich, które mogą wystąpić w tworzywie z recyklingu.

Do barwienia tworzywa na kolor żółty używany jest specjalnie dobrany przez niemiecką firmę Grafe organiczny pigment nie zawierający metali ciężkich (w szczególności kadmu). Tworzywo jest odporne na promieniowanie UV i może być poddane długotrwałej ekspozycji na promieniowanie słoneczne bez pogorszenia wytrzymałości jak i innych właściwości.


W trosce o jak najlepszą jakość naszych zsypów opracowaliśmy metodę produkcji pozwalającą uzyskać pogrubienie ścianki w dolnej połowie elementu podstawowego zsypu. Dolna część tego elementu jest bardziej obciążona uderzeniami przez bryły gruzu. Jej pogrubienie znacznie podnosi wytrzymałość całego zsypu i przedłuża jego żywotność.

Element posiada pogrubione ścianki w dolnej części kosza, która jest najbardziej obciążona uderzeniami. Podnosi to jego wytrzymałość.

Zestaw zsypowy do gruzuObciążenie nośne przenoszone jest przez karabinek z łańcucha na łańcuch a element zsypu jest jedynie dopięty do łańcucha i nie przenosi pełnych obciążeń. Zapobiega to deformacji elementu podczas zawieszenia.

Specjalne ukształtowanie kosza zabezpiecza przed klinowaniem się złożonych elementów podczas transportu lub składowania.
Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców jesteśmy pewni doskonałej jakości naszych produktów.

Nasze produkty nadają się w 100% do recyklingu.

Oferta ważna do wyczerpania stanów magazynowych.

.

                 ..: ZADZWOŃ TERAZ  7dni/tydzień      664 132 160  lub 664 132 159 :..

.

Możliwość innych konfiguracji, zastosowania podestów stalowych jak i innych długości pola rusztowania!

zapytaj o konfigurację Zadzwoń 664132160

Oferujemy własny transport na terenie całej Polski!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw zsypowy do gruzu 5m

Zestaw zsypowy do gruzu 5m

Komplet zawiera wszystkie elementy.
Na zestaw składają się: kosz zasypowy, konstrukcja nośna i elementy podstawowe.

Produkty podobne